gönyelide çocuk ergen psikoterapisti

gönyelide çocuk ergen psikoterapisti UZM. PSİKOTERAPİST ÖZTÜL ÖZERDEM, "gönyelide en iyi psikoterapist" ve "gönyelide en iyi aile eş terapisti" olmanın yanı sıra "gönyelide çocuk ergen psikoterapisti" ve "lefkoşada en iyi aile eş psikoterapisti" olarak da hizmet vermektedir. "Gönyelide online terapi psikoterapist" ve "gönyelide danışmanlık psikoterapi" hizmeti veren UZM. PSİKOTERAPİST ÖZTÜL ÖZERDEM, Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü tamamladıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ortaokul, lise ve kolejlerde 13 yıl psikolojik danışman ve rehber öğretmen, psikoloji, sosyoloji öğretmeni, "gönyelide en iyi psikoterapist" 10 yıl da yönetici olarak çalıştım. Bu görevimi sürdürürken KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığında “Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Araştırma Merkezi” kuruluşunda etkin görev aldım. Bu arada Yakın Doğu üniversitesinde aynı bölümde yüksek lisansımı tamamladım. “Ortaokullarda Öğrenim Gören Öğrencilerin Denetim Odaklarına İlişkin Karşılaştırmalı Değerlendirme” konulu yüksek lisans tezim, "gönyelide en iyi aile eş terapisti" IV. Uluslararası Eğitim Teknolojileri Sempozyumunda sunuldu ve yayınlandı. Yakın Doğu Üniversitesi’ nde Okul Öncesi Öğretmenliği, Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü, "gönyelide çocuk ergen psikoterapisti" Türk Dili ve Edebiyatı Bölümlerinde çeşitli dersler verdim. Doktoraya başladığım dönemde Pozitif Psikoterapi ile tanıştım ve eğitimimde terapi alanında ilerlemeye devam etme kararı alarak Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy’ den başta akademi kurucusu Nossrat Peseschkian olmak üzere alanında ehil birçok hocadan ders alarak Pozitif Psikoterapist ve Aile Terapisti oldum. Yurt içi ve "lefkoşada en iyi aile eş psikoterapisti" yurt dışında kendi alanım ile ilgili birçok seminer, kongre ve eğitimlere katılıp çeşitli sertifikalar aldım. Adli psikoloji eğitimleri aldım. 2016’ da ayrıca ilgi duyduğum birtakım eğitimlere katılarak Yaşam Koçu, Profesyonel Kurumsal Koç, Mobbing Uzmanı oldum.


2002 – 2008 yıllarında Kamiloğlu Hastanesi’ nde psikolojik danışman olarak çalıştım. 2010 yılından itibaren "gönyelide online terapi psikoterapist" kendi psikoterapi merkezimde psikoterapist, eş ve aile terapisti, psikolojik danışman, kurumsal danışman olarak çalışmaktayım. Yaşam koçluğu ve kurumsal koçluğu ise 2016’ dan itibaren aktif olarak hizmetlerim arasına katmış bulunuyorum. 2015 yılında bir ihtiyaca yanıt vererek 9-12 yaşlar için çocukların zeka ve dikkatlerini geliştirebilecekleri aynı zamanda oyunun iyileştirici gücünden yararlanabilecekleri etkinlik programları hazırlayarak "gönyelide danışmanlık psikoterapi" Ada Ruhu Atölyesini kurdum. Alanında uzman çeşitli kişilerden gerektikçe ve daimi olarak hizmet alımı yapmaktayım. World Association For Positive Psychotherapy (WAPP) üyesiyim. Kıbrıs Türk Psikoterapistler Derneği üyesiyim. Kıbrıs Türk Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Derneği üyesiyim. Kıbrıs Eğitim Bilimleri Derneğinin kurucu üyeleri arasında yer aldım.


Halkın Sesi Gazetesinde köşe yazarıyım.
PSİKOTERAPİST ÖZTÜL ÖZERDEM ,gönyelide en iyi psikoterapist,gönyelide en iyi aile eş terapisti,gönyelide çocuk ergen psikoterapisti,lefkoşada en iyi aile eş psikoterapisti,gönyelide online terapi psikoterapist,gönyelide danışmanlık psikoterapisi yapmaktadır.


Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yap

UZM. PSİKOTERAPİST ÖZTÜL ÖZERDEM

Yenikent Levent Sitesi Apt. 19 Daire: 6, Gönyeli Kıbrıs,Lefkoşa

ARA 0533 823 11 77ARA +905338231177Whatsappwww.oztulozerdem.com/oztulozerdem@gmail.com

Etiketler

PSİKOTERAPİST ÖZTÜL ÖZERDEM

gönyelide en iyi psikoterapist

gönyelide en iyi aile eş terapisti

gönyelide çocuk ergen psikoterapisti
lefkoşada en iyi aile eş psikoterapisti